Nagyon fontos pontokat hullajtott el az MU – videó

A Premier League 35. fordulójában a Manchester United a Swansea-t fogadta. Nem indult jól a mérkőzés José Mourinho számára, hisz már kilenc perc után le kellett cserélnie Luke Shaw-t, emellett Fernando Llorente révén veszélyes játékkal léptek fel a walesiek. Ennek ellenére az első játékrész mégis az MU-é lett: a játékrész végén Wayne Rooney tizenegyesből talált a hálóba.

Wayne Rooney (Penalty) Goal HD – Manchester… by kujtimsylejmani

A második félidő elején az angol klasszis eldönthette volna a találkozót, ám Lukasz Fabianski remekül hárított, s ahogy az lenni szokott, ez megbosszulta önmagát: Sigurdsson a 79. percben egy remek szabadrúgással egyenlített. A meccs végén Lingard jóvoltából megszerezhette volna a három pontot a United, ám maradt az 1-1. A Swansea örülhet a megszerzett egy pontnak, az MU-nak viszont könnyen lehet, hogy pont ez hiányzik majd a dobogóért zajló versenyfutás végén.